Newsletter dla mobilnych

Zapraszam Cię do subskrypcji mojego newslettera dla mobilnych. Obiecuję inspirować Cię dawką wiedzy i zachęcać do doświadczeń biznesowych i prywatnych podlanych moim doświadczeniem! Znajdziesz tu tylko praktyczne informacje, które opisuję na podstawie własnych przeżyć i wiedzy. Zero ściemy, reklamy, spamu i ukrytych treści sponsorowanych. 

Interesuje Cię turystyka mobilna, hotelarstwo i technologia? To jest dobre miejsce dla Ciebie. 

Wpisujesz imię, e-mail, klikasz przycisk i boom! Jesteś na liście.

*Na początku nomadami były zwierzęta przemierzające świat w związku ze zmianami pogody. Później w nieustannym ruchu były pierwsze ludzkie społeczności. Dziś z niezwykłą łatwością zmieniamy miejsce zamieszkania, pracy, wyjeżdżamy dla przyjemności. W świecie zwanym globalną wioską nomadyzm definiuje po prostu naszą codzienność.  Nomadzi lubią zmieniać swoje życie  ale nie zawsze rzucając wszystko w imię życia w Bieszczadach.  Mobilność może wyzwalać z ciągłego pędu i pogonią za źle rozumianą majętnością, która obiecuje nam pozorną wolność.

Nomada

Dzisiejsi nomadzi wcale nie żyją wieczną przygodą a bardziej kierują się myśleniem o funkcjonowaniu w zgodzie ze sobą i większą wrażliwością na obcowanie z przyrodą. To również chęć poznania innej kultury, regionu swojego kraju, poszerzenia swojej wiedzy. Coraz więcej osób prowadzi nomadyczny styl życia. Jeśli twoje skojarzenia z nomadami to tylko autostop, noclegi u lokalsów i skromne życie to jest to bardzo stereotypowe myślenie.  Mój newsletter jest dla osób, które cenią sobie pracę zdalną, nową technologie, mobilność, przecieranie szlaków w życiu i biznesie.

Ten newsletter dla mobilnych podąża za trendem cyfrowych nomadów! Bo mobilność jest zakorzeniona w naszej cywilizacji od zawsze, choć nie zawsze ją rozumiemy.