Wynajem kamperów Warszawa

Jesteś z Warszawy i szukasz komfortowego kampera na podróżowanie po Europie lub Polsce? Skorzystaj z oferty wynajmu kampera Grand California w WarszawiePopularny i wyjątkowo mobilny kamper Volkswagen Grand California. Vankamper w pełni wyposażony i przygotowany do długiej podróży.

Wynajmując kampera w Warszawie z mojej oferty, zyskujesz również gwarancję przejrzystych warunków wynajmu i pełne OC, AC i Assistance. Jesteśmy w stanie dostarczyć kampera na wskazane miejsce, nawet poza Warszawą

Oferta

Jaki kamper na początek? Jakie prawo jazdy na kampera?  Gdzie Nocować kamperem i i czy wolno spać na dziko? Każdy na początku myślenia o wynajmie kampera chce wiedzieć takie podstawowe rzeczy. 

Przeczytaj mój artykuł na ten temat:

Pierwsza podróż kamperem? Poradnik podróżującego 

Stawanie i spanie kamperem na dziko to często problem i łamanie prawa. Jeśli dodamy do tego aspekt bezpieczeństwa i możliwej kradzieży to spanie na dziko nie jest takie oczywiste. W wielu krajach w Europie nie można korzystać z tej opcji bez ograniczeń. W którym kraju można spać legalnie kamperem na dziko? Czym różni się parkowanie od biwakowania? Czy Polska jest przyjazna dla turystów pod tym względem na tle Europy?

Przeczytaj mój artykuł na ten temat:

Kamperem na dziko. Spanie w Polsce i w Europie. Gdzie można legalnie?

Jaka winieta dla kampera? Jakie są opłaty za autostrady? Czy są do tego aplikacje? To wszystko zebrałem i sam korzystam. Zapoznaj się z opłatami za przejazd autostradami i drogami ekspresowymi w krajach Europy. Przeczytaj mój artykuł na ten temat:

Winiety dla kamperów w Europie. Poradnik podróżującego

Kaucja za kampera podczas wynajmu budzi wśród klientów liczne obawy i wątpliwości. Zauważyłem, że wiele osób jest zaskoczonych przeciętną wysokością kaucji za kampera i tym, za co można ją stracić.

Przeczytaj mój artykuł na ten temat:

Kaucja za kampera. Kiedy ją stracisz i czy można ją ubezpieczyć?

Jak zorganizować wypoczynek na campingu, o co zadbać, wynajmując kamper, a także – co najważniejsze – jakie są zasady zachowania na campingu.

Przeczytaj mój artykuł na ten temat:

Pierwszy raz na campingu? Praktyczne wskazówki z życia wzięte

Moją motywacją do kupna starego kampera była chęć zwiedzenia kamperem na dziko Chorwacji, czyli dość dalekich podróży.  Wizja ponoszenia kosztów napraw w krajach europejskich lub wracania kamperem na lawecie zadziałała na moją wyobraźnię. Po przeczytaniu kilkunastu takich kosztownych przygód na grupach, postanowiłem spisać swoje wnioski z kupna używanego, wieloletniego kampera:

Kupno starego kampera – moje (nie)spełnione marzenie

Oferta wynajmu aut i kamperów marki Volkswagen wyróżnia się przejrzystością, dbałością o detale i personalizacją w porównaniu z konkurencyjnymi firmami.

Oznacza to, że uzgodniona cena i warunki wynajmu są jasne dla Państwa, bez ukrytych niespodzianek. Im dłuższy czas wynajmu, tym niższa proporcjonalnie cena za auto i kampera.

Zachęcam do kontaktu i rozmowy.

+48 514 371 098

E-mail: maciej.straus@gmail.com

Wynajem kamperów:   Łódź / Warszawa / Katowice / MazowieckieRadom  / Mińsk Mazowiecki /  kamper 2 osobowy na wynajemwynajem kamperów Waszawa / Grand California Warszawa / Grand California Łódź 

Wynajem aut klasycznych i zabytkowych: VW Ogórek T2 1978 / Ford Taunus 1974 / VW GARBUS 1973